wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Realizacja zamówień
DARMOWA  WYSYŁKA  dla zamówień od 299 zł przy płatności przelewem.

Realizacja zamówień

alt
 
Na przewidywany czas dostarczenia towaru do Państwa składa się:
1) przygotowanie przez sklep produktu(-ów) do wysyłki. Mamy na to 24 godziny liczone od momentu potwierdzenia zamówienia "W realizacji". Zwykle przesyłka wysyłana jest w następnym dniu roboczym, o ile wybrano opcję "za pobraniem" lub przelew został potwierdzony. Wyjątkowo w miesiącu grudniu czas przygotowania przesyłki przez Sklep może wydłużyć się do 48 godzin.
2) + czas wybranej dostawy.
 

Pracujemy wyłącznie w dni robocze, od poniedziałku do piątku i tylko w tych dniach następują wysyłki. Nie wysyłamy więc w soboty, niedzielę i dni ustawowo wolne od pracy.


Znaczenia opisów na Karcie Produktu:

alt

Dostępny od ręki - oznacza, że produkt jest dostępny w sklepie na półce.
Czas wysyłki: 24 godziny - to czas, który mamy na zapakowanie towaru i przekazanie go do wysyłki. Do tego trzeba doliczyć czas na dostarczenie przez kuriera DPD lub paczkomaty InPost.
Koszt wysyłki - patrz niżej
Stan magazynowy - rzeczywisty stan danego towaru w naszym sklepie.


alt

Po najechaniu kursorem myszki na okrągły znak zapytania przy Kosztach Wysyłki, wyświetlą się dostępne formy wysyłki, koszt oraz czas transportu.


Sklep GadzetyUSB.eu nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską. W dniu wysyłki paczki wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego oraz link do strony firmy kurierskiej, na której można śledzić trasę paczki. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych od daty nadania przesyłki. Każda paczka jest ubezpieczona. Podczas doręczenie paczki istnieje możliwość otwarcia paczki przy kurierze i sprawdzenie czy jej zawartość jest nieuszkodzona i w pełni zgodna z zamówieniem.


W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt:

tel. 24 366-88-86 w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku;
e-mail: sklep@gadzetyusb.eu

Przejdź do strony głównej

ZAPRASZAMY DO NASZEGO DRUGIEGO SKLEPU

PRAWA AUTORSKIE

Zabrania się wykorzystywania i kopiowania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu GadzetyUSB.eu. Możliwe jest wykorzystanie zdjęć i opisów wyłącznie na użytek prywatny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl