wyszukiwanie zaawansowane
» Realizacja zamówień

Opinie o produktach

Kontakt

  • ESSE Elżbieta Nosarzewska
    Wyszogrodzka 161
    09-410 Płock
    NIP: 774-167-15-30
  • E-mail:sklep@gadzetyusb.eu
  • Telefontel.: (24) 366-88-86
  • Godziny działania sklepuSklep działa 24h i 7dni w tygodniu. My pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00.

BEZPIECZNE ZAKUPY

alt

Realizacja zamówień

alt
 
Przewidywany czas dostarczenia towaru do Państwa to:
1) przygotowanie przez sklep produktu(-ów) do wysyłki. Mamy na to 24 godziny (zgodnie z informacją na Karcie Produktu) liczone od momentu potwierdzenia zamówienia "przyjęto do realizacji". Zwykle przesyłka wysyłana jest w następnym dniu roboczym, o ile wybrano opcję "za pobraniem" lub przelew został potwierdzony.
2) + czas wybranej dostawy.
 

Pracujemy wyłącznie w dni robocze, od poniedziałku do piątku i tylko w tych dniach następują wysyłki. Nie wysyłamy więc w soboty, niedzielę i dni ustawowo wolne od pracy.


Znaczenia opisów na Karcie Produktu:

alt

Dostępny od ręki - oznacza, że produkt jest dostępny w sklepie na półce.
Czas wysyłki: 24 godziny - to czas, który mamy na zapakowanie towaru i przekazanie go do wysyłki. Do tego trzeba doliczyć czas na dostarczenie przez InPost, Pocztę lub UPS.
Koszt wysyłki - patrz niżej
Stan magazynowy - rzeczywisty stan danego towaru w naszym sklepie.

alt

Po najechaniu kursorem myszki na okrągły znak zapytania przy Kosztach Wysyłki, wyświetlą się dostępne formy wysyłki, koszt oraz czas transportu.


Sklep GadzetyUSB.eu nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską. W dniu wysyłki paczki wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego oraz link do strony firmy kurierskiej, na której można śledzić trasę paczki. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych od daty nadania przesyłki. Każda paczka jest ubezpieczona. Podczas doręczenie paczki istnieje możliwość otwarcia paczki przy kurierze i sprawdzenie czy jej zawartość jest nieuszkodzona i w pełni zgodna z zamówieniem.


W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt:

tel. 24 366-88-86 w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku;
e-mail: sklep@gadzetyusb.eu

Przejdź do strony głównej
DARMOWA DOSTAWA
od 250 zł
przy płatności przelewem.

Dopłata 5 zł za pobranie.

NANO DRONNano dron angielskiej firmy Satzuma!

Tylko u nas!

 

Promocje

POLUB NAS


alt

ZAPAKUJ PENDRIVE

 

Chmura tagów

ZAPRASZAMY DO NASZEGO DRUGIEGO SKLEPU

PRAWA AUTORSKIE

Zabrania się wykorzystywania i kopiowania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu GadzetyUSB.eu. Możliwe jest wykorzystanie zdjęć i opisów wyłącznie na użytek prywatny.