wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Odstąpienie od umowy
DARMOWA  WYSYŁKA  dla zamówień od 299 zł przy płatności przelewem.

Odstąpienie od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy / Zwrot produktów 
Konsument, który zawarł umowę sprzedaży na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając na piśmie oświadczenie woli w terminie 14 dni kalendarzowych. Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od umowy, liczony jest od dnia odebrania przez niego przesyłki z zamówionym towarem. Dla zachowania tego terminu wystarczy wysłać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed jego upływem.

Odstąpienie dokonywane jest przez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, w szczególności z wykorzystaniem formularza i wysłane dowolnym kanałem porozumienia się na odległość, m.in.:
   a) wiadomością e-mail, na adres sklep@gadzetyusb.eu,
   b) w formie pisemnej na adres: ESSE Elżbieta Nosarzewska ul.Wyszogrodzka 161 09-410 Płock.

Sklep niezwłocznie przesyła konsumentowi potwierdzenie odebrania oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy sprzedaży, na wskazany przez konsumenta adres e-mail.

W przypadku skorzystania przez konsumenta z prawa odstąpienia od umowy, konsument jest obowiązany zwrócić towar niezwłocznie tj. nie później niż w terminie 14 (czternaście) dni do Sklepu na adres Sklepu tj. ESSE Elżbieta Nosarzewska ul.Wyszogrodzka 161, 09-410 Płock. Konsument może także dokonać zwrotu towaru osobiście do Sklepu lub przez osobę przez siebie upoważnioną, przy zachowaniu w/w terminów. Dla do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) mając na uwadze, aby wybrać taki sposób, by towar dotarł do Sklepu w stanie nie zniszczonym.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Sklep nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.

Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego lub w inny ustalony sposób.

Starannie zapakowany towar należy odesłać na adres:

ESSE Elżbieta Nosarzewska
ul.Wyszogrodzka 161
09-410 Płock


Pobierz druk odstąpienia od umowy (pdf, 42 kB):  alt
 


Przejdź do strony głównej

ZAPRASZAMY DO NASZEGO DRUGIEGO SKLEPU

PRAWA AUTORSKIE

Zabrania się wykorzystywania i kopiowania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu GadzetyUSB.eu. Możliwe jest wykorzystanie zdjęć i opisów wyłącznie na użytek prywatny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl