wyszukiwanie zaawansowane
» Co to jest gadżet usb

Co to jest gadżet usb

  alt
Co to jest gadżet

Gadżet - to drobny przedmiot, mający często charakter unikalny i atrakcyjny. Wyprodukowany w ograniczonych ilościach i wykonany bardzo starannie. W XX wieku często był formą wyszukanego podarunku. Przedmiot nie do kupienia lub trudno dostępny.

Gadżet USB - to modny i dizajnerski przedmiot o niewielkich wymiarach wyposażony w złącze USB umożliwiające podłączenie go do komputera, laptopa lub innego urządzenia elektronicznego wyposażonego w gniazdo typu USB. Wyróżnia się wyjątkowym kształtem i wykonaniem. To przedmiot zachwycający pomysłowością twórcy. Przedmiot pożądany ze względu na swoje walory wizualne. Przyciąga wzrok, cieszy duszę i powoduje zadowolenie z jego posiadania.

 Wiele firm specjalizujących się w gadżeciarskiej elektronice, współpracuje z artystami przy tworzeniu świeżego, oryginalnego projektu. Produkcja jest w małym nakładzie, na przykład tylko 500 sztuk, właśnie po to, aby dana rzecz nie była masową konsumpcją tylko małym dziełem sztuki. Często produkty te z racji jednorazowego wydania zyskują miano kolekcjonerskich. Zdarza się, że producent pozwala kupić jednej firmie tylko 10 szt z danej serii. Z gadżetami usb jest podobnie jak z kobietami: na imprezie żadna nie chciałaby, aby inna kobieta miała taką samą sukienkę jak ona. To właśnie urok gadżetów - unikalność.

Gadżety USB to obecnie przedmioty codziennego użytku w postaci pendrive, myszek komputerowych, głośników, czytników kart, lampek, nawet wiatraczków.

Gadżet komputerowy - patrz Gadżet USB.

Gadżety reklamowe - prawidłowo powinny być nazywane akcesoriami lub produktami reklamowymi firm. Są to breloczki, smycze, pendrive, parasolki, długopisy lub podobne tanie produkty z logotypem, nazwą firmy lub stroną www. Gadżet reklamowy NIE MA NIC WSPÓLNEGO z Prawdziwym Gadżetem, ponieważ nie zaskakuje ani unikalną treścią, ani kształtem. To najczęściej tanie i popularne produkty.

 
Przejdź do strony głównej

WIATRACZKI USB

DUŻY WYBÓR
alt

Wysyłka

   alt
  Paczkomaty (3-5 dni)
      9-11 zł przelew
    

   Kurier DPD (1-2 dni)
      13 zł przelew
     18 zł pobranie

Kontakt

  • ESSE Elżbieta Nosarzewska
    Wyszogrodzka 161
    09-410 Płock
    NIP: 774-167-15-30
  • E-mail:sklep@gadzetyusb.eu
  • Telefontel.: (24) 366-88-86
  • Godziny działania sklepuSklep działa 24h i 7dni w tygodniu. My pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00.

POLUB NAS


alt

ZAPAKUJ PENDRIVE

 

BEZPIECZNE ZAKUPY

alt

Chmura tagów

ZAPRASZAMY DO NASZYCH POZOSTAŁYCH SKLEPÓW

alt   alt
www.gadzetydomowe.eu                                 www.gadzetyfilmowe.pl

PRAWA AUTORSKIE

Zabrania się wykorzystywania i kopiowania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu GadzetyUSB.eu. Możliwe jest wykorzystanie zdjęć i opisów wyłącznie na użytek prywatny.